L1
Titulní strana
česky

 

 

 


Otevírací doba parku

AKTUÁLNĚ ZAVŘENO!

Přijďte se k nám podívat a uvidíte různé květy (tulipánů, narcisů a jiných cibulovin, skalniček, letniček, rododendronů, azalek a dalších kvetoucích rostlin dle ročních období).  Park okrášlují 30 i víceleté vzrostlé okrasné i ovocné stromy.  Užijte si procházku břízovou alejí s vyvýšenými záhony.

Jako perla Garden parku je originální rosarium s růžemi (popínavými, poléhavými, čajohybridami, polyantkami, floribundami atd.). Pokud se Vám v parku líbila nějaká rostlina, můžete si ji koupit v naší zahradnické prodejně (10.000 m2) s odborným poradenstvím, ve které Vám nabízíme kvalitní sortiment zvláště od předních českých pěstitelů.

Otevřeno každý den
pondělí až pátek 9:00 - 18:00 (poslední vstup v 17:00 hodin)
víkendy a svátky* 9:00 - 18:00 (poslední vstup v 17:00 hodin)

*ZAVŘENO - 22.4.2019, 8.5.2019, 28.9.2019, 28.10.2019

Změna otevírací doby vyhrazena.

Nevyhovuje Vám uvedená otevírací doba je možné se individuálně dohodnout a park zpřístupnit dle dohody.
Kontaktujte nás na emailu info@gardenpark.cz nebo na telefonu +420 602 427 336. Děkujeme

V areálu Garden park jsou přírodní cesty, proto doporučujeme turistickou obuv!

Cesty v Garden parku

Zakoupením vstupenky, stejně tak i vstupem do areálu GP vyjadřuje držitel vstupenky souhlas s Provozním řádem GP a zavazuje se jej dodržovat. Držitel vstupenky je povinen nosit vstupenku u sebe po celou dobu pobytu v GP a na požádání pracovníka GP ji předložit ke kontrole. Vstup do parku je na vlastní riziko. Zaplacené vstupné se nevrací. Držitel vstupenky souhlasí s bezplatným využitím svého obrazu nebo podobizny pro jakékoliv komerční či propagační účely bez dalšího upozornění. Není povoleno pořizovat jakékoliv záznamy pro komerční účely. Vstupenka je cenina a její padělání či pozměňování je zakázáno. Po opuštění areálu GP je vstupenka neplatná.